Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için birçok branşta birbirinden donanımlı tesislerde geniş antrenör kadroları ile sporla buluşturan Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığımızın koordinasyonunda, Büyükşehir Belediyespor işbirliği ile “2022 Yaz Spor Okulları” 27 Haziran 2022 – 4 Eylül 2022 tarihlerinde planlanarak, 27 Haziran 2022 tarihi itibariyle faaliyetlere başlayacaktır.

Her yıl düzenli olarak yapılan Spor Okulları ile yılda 20 bine yakın çocuğumuza spor eğitimleri vermekteyiz. Bu yılda 4-17 yaş aralığındaki çocuklarımıza, Yüzme, Okçuluk, Kort Tenisi, Boks, Voleybol, Basketbol, Cimnastik, Satranç, Taekwondo, Masa Tenisi, Güreş ve Karate branşları olmak üzere toplam 13 branşta ve 13 eğitim tesisimizde yaz spor okulları temel eğitimleri gerçekleştirilecektir.

Yüzme branşımız Fethiye, Şahin Başol, Gürsu, Kestel ve Mihraplı Kadınlar Yüzme olacak şekilde 5 havuzda faaliyet gösterecektir. Programlarımız toplamda 3 dönem sürecek olup, 3 haftalık periyotlarda Salı-Perşembe-Cumartesi ve Çarşamba-Cuma-Pazar günleri olacak şekilde kız erkek karışık ve belirlenen seanslarda sadece kız grupları olacak düzenlenmiştir.

Diğer branşlarımız Pazartesi-Çarşamba-Cuma ve Salı-Perşembe-Cumartesi günleri 3 haftalık periyotlarda toplamda 3 dönem olacaktır.

Yaz Spor Okulları İçin Tıklayınız