Kamplarımız 25 Haziran 2022 Pazartesi günü başlayıp 04 Eylül Cuma günü sona ermesi planlanmaktadır. Kamplarımız kız ve erkek dönemleri 11-17 yaş arası gençlerimize izci liderleri eşliğinde 7’şer gün olacak şekilde düzenlenecektir.

2 dönemi erkek ve 2 dönemi kız olmak üzere 4 dönem ve her dönemde 90 izci olacak şekilde planlanmıştır. Kampımızda ata binme, oryantring, okçuluk, atıcılık, bahçe tarımı, ilk yardım, resim, ebru, teknik iz işaretleri, izcilik terminolojisi, AFAD eğitimi, telsiz istasyonu, ritim, ateş ve ocak çeşitleri, düğüm çeşitleri, tesis yapımı, barınak yapımı, beceri atölyesi, itfaiye istasyonu, balta bıçak kullanımı, doğada giyim, kampçılık, tırmanış, yemek pişirme, çadır kurma ve kullanma, badminton, mas güreşi, izci oyunları ve şarkıları, yürüyüş, dikiş gibi faaliyetler yer alacaktır.

ÖNEMLİ
Online kayıt tamamlandıktan sonra Form40, mutlaka veli izin formu, sağlık beyanı, kulüp ilişik belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf ve kimlik fotokopisinin kamp dönemi başlamadan 5 gün önce Merinos Fuaye alanındaki Gençlik Ofisine teslim edilmesi gerekmektedir.

Hareket Yeri: Merinos AKKM Fuaye Alanı Zeki Müren Sergi Salonu

Önemli : Hareket yerinde saat: 09:30’da  hazır olmanız gerekmektedir.

GEREKLİ EVRAKLAR

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

KAMP MALZEME LİSTESİ

1Eşyalarını sırt çantaları ile getirmelerini istiyoruz .( Çek çekli tekerlekli bavullar doğal ortamda kullanışlı olmuyor )

2-Alın feneri ve yedek pilleri

3-Çalabiliyorsa müzik aleti

4-Varsa şahsi ilaçları

5-Nüfus cüzdanı

6-Kalem, defter

7-Yağmurluk-Mont

8-Yedek iç çamaşır

9-Spor ayakkabı-Bot tipi ayakkabı

10-Kol saati

11-Eşofman alt ve üst

12-Terlik

13-Diş fırçası ve macunu

14-Sıvı sabun – şampuan

15-Tarak-ayna-şahsi temizlik malzemeleri(tuvalet kağıdı)

16-İzci Tişörtü, Şapka ve fular  tarafımızdan verilecektir. (Pantolon kesinlikle uzun olmalıdır; Lacivert veya koyu renkli; keten tarzı olmalı ve yedekleri de olmalıdır.)

                                              ÖNEMLİ  NOTLARIMIZ

Kamp alanına kesinlikle veli ziyareti kabul edilmemektedir. İzcilerimizin durumları ile ilgili bilgileri görevli olan izci liderlerimiz ile görüşerek alabilirsiniz*

Bu konuda sizlerin  anlayışlı olmasını bekliyoruz. Zira kampın daha sağlıklı işlemesi için bu kurallar gereklidir. Kamp sırasında öğrencinin velisi ile görüşmesi onu olumsuz olarak etkilediğinden  telefon ve ziyaret kabul etmiyoruz.

*BU BELGEYİ İMZALAYIP, FAALİYET BİLGİLERİNİ NOT EDİP EN KISA SÜREDE  TESLİM ETMENİZ  RİCA OLUNUR**

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Merinos AKKM 17 Nolu Kuzey Kapısı 1. Kat

İRTİBAT:  0224 716 22 53 – 54      Mail: seyma.solmaz@bursa.bel.tr